AKCIA

naša cena 1,20 €
skladom
naša cena 4,49 €
skladom
naša cena 2,30 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 0,50 €
skladom
naša cena 2,80 €
skladom
naša cena 2,90 €
skladom

 

 

 

 

 

 

 


♥ ŠIFÓNOVÉ STUHY

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Šifónová stuha biela 6mmempty
Šifónová stuha biela v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha biela 6mm

naša cena 0,80 €

nie je skladom

Šifónová stuha krémová 6mmempty
Šifónová stuha krémová v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha krémová 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha žltá 6mmempty
Šifónová stuha žltá v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha žltá 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha svetloružová 6mmempty
Šifónová stuha svetloružová v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, na výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin,
Šifónová stuha svetloružová 6mm

naša cena 0,80 €

nie je skladom

Šifónová stuha cyklaménová  6mmempty
Šifónová stuha cyklaménová v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j.
Šifónová stuha cyklaménová  6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha červená 6mmempty
Šifónová stuha červená v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha červená 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha bordová 6mmempty
Šifónová stuha bordová v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha bordová 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha svetlofialová 6mmempty
Šifónová stuha svetlofialová v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j.
Šifónová stuha svetlofialová 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha slivková 6mmempty
Šifónová stuha slivková v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha slivková 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha svetlozelená 6mmempty
Šifónová stuha svetlozelená v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j.
Šifónová stuha svetlozelená 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha strieborná 6mmempty
Šifónová stuha strieborná v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j.
Šifónová stuha strieborná 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha zlatá 6mmempty
Šifónová stuha zlatá v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha zlatá 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha staroružová 6mmempty
Šifónová stuha staroružová v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j.
Šifónová stuha staroružová 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha koralová 6mmempty
Šifónová stuha koralová v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha koralová 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha kráľovská modrá 6mmempty
Šifónová stuha kráľovská modrá v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin,
Šifónová stuha kráľovská modrá 6mm

naša cena 0,80 €

skladom

Šifónová stuha tyrkysová 6mmempty
Šifónová stuha tyrkysová v šírke 6mm a dĺžke 25m má široké dekoračné využitie. Vhodná je na výrobu svadobných pierok, výzdobu svadobného auta, do kytíc a i. Cena je uvedená za celý návin, t.j. 25m.
Šifónová stuha tyrkysová 6mm

naša cena 0,80 €

skladom