AKCIA

naša cena 2,59 €
SKLADOM
naša cena 0,20 €
SKLADOM
naša cena 6,99 €
SKLADOM

 

 

 

 


Úvod » ♥ Papierové servítky

♥ Papierové servítky

Usporiadať podľa 
Výrobca  

PAPIEROVÉ SERVÍTKY BIELO ZLATÉempty
Svadobné papierové servítky biele so zlatým damaškovým vzorom v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY BIELO ZLATÉ

naša cena 2,50 €

SKLADOM
novinka

PAPIEROVÉ SERVÍTKY BIELO ČIERNEempty
Svadobné papierové servítky biele s čiernym damaškovým vzorom klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY BIELO ČIERNE

naša cena 2,50 €

SKLADOM
novinka

PAPIEROVÉ SERVÍTKY LOVE BIELO-ZLATÉempty
Svadobné papierové servítky biele so zlatým nápisom Love v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY LOVE BIELO-ZLATÉ

naša cena 2,50 €

SKLADOM
novinka

PAPIEROVÉ SERVÍTKY BIELE SO ZLATÝMI SRDIEČKAMIempty
Svadobné papierové servítky biele so zlatými srdiečkami v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks
PAPIEROVÉ SERVÍTKY BIELE SO ZLATÝMI SRDIEČKAMI

naša cena 2,50 €

SKLADOM
novinka

PAPIEROVÉ SERVÍTKY BIELEempty
Papierové servítky biele v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY BIELE

naša cena 1,90 €

SKLADOM

PAPIEROVÉ SERVÍTKY KRÉMOVÉempty
Papierové servítky krémové v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY KRÉMOVÉ

naša cena 1,90 €

SKLADOM

PAPIEROVÉ SERVÍTKY ŽLTÉempty
Papierové servítky žlté v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY ŽLTÉ

naša cena 1,90 €

SKLADOM

PAPIEROVÉ SERVÍTKY LOSOSOVÉempty
Papierové servítky lososové v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY LOSOSOVÉ

naša cena 1,90 €

SKLADOM

PAPIEROVÉ SERVÍTKY RUŽOVÉempty
Papierové servítky ružové v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY RUŽOVÉ

naša cena 1,90 €

SKLADOM

PAPIEROVÉ SERVÍTKY CYKLAMÉNOVÉempty
Papierové servítky cyklaménové v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY CYKLAMÉNOVÉ

naša cena 1,90 €

SKLADOM

PAPIEROVÉ SERVÍTKY SVETLOFIALOVÉempty
Papierové servítky svetlofialové v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY SVETLOFIALOVÉ

naša cena 1,90 €

SKLADOM

PAPIEROVÉ SERVÍTKY ČERVENÉempty
Papierové servítky červené v klasickom rozmere 33x33cm. Servítky sú 3-vrstvové, vhodné na celoročné i sviatočné stolovanie. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 20ks servítok.
PAPIEROVÉ SERVÍTKY ČERVENÉ

naša cena 1,90 €

SKLADOM